Właśnie tak, mhm...

Lubimy ostry seks i puszczanie się na stole


  • Index
  •  » Random shit
  •  » Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

#1 2012-09-04 16:08:44

SaYaN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

Tutaj możecie pisać jakie macie problemy, prosze pisać poważnie krótko i na temat, jestem autorytetem w dziedzinie każdej i tutaj taka mała prośba do wszystkich użytkownikówch forum, aby ojebali mi pajdola

Offline

 

#2 2012-09-06 21:26:47

kopytko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

hejćq jestee nowy bosze, mam proplem. gdy pacze sie na swojego grzypa mam dziwne wrazenie ze to jest syf taki wiecie jak na buzi taki skurfialy jest brzydki ble co mam robic? domestos i denaturat nie pomaga, lewatywa patrzac od prawej strony tak samo nie dziala. rozpuszczalnik jest za slaby, pod napletem jakas biala maz zidentyfikowalem iz to moze byc cialo niezydentyfikowane, pomuszcie

Offline

 

#3 2012-09-06 22:21:19

SaYaN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

Tu niestety nic nie pomoże, nastepne pytanie

Offline

 

#4 2012-09-07 23:44:39

kopytko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

bosze to znofu ja heh hyh hihi sLUHAjćq frienDSy. ;D ;P ;** mam problemq ;o wyczulem malego guza u lewej nogi patrzac z prawej strony wzgledem wektora f pomnozyc przez wielomian liczby n przez grawitacje ziemska (do tego regulka cisnienia) mnoejsza z tym co ja tu bede sie rozpisywac ja pierdole a wiec na czym to ja skonczylem a tak guz. co ja mam robic? napierdalanie glowa w lodowke nie pomaga, czy to ciaza pozamaciczna, a moze ma na imie jakub? niebwiem noe bede dyskutowac na ten temat poniewaz imion sie jie wybiera a ja mam problem, pomuszcie

Offline

 

#5 2012-09-08 11:49:53

JesteMaxe

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

Sprawdz czy guz ma rude włosy, jeśli tak to guz jest fauszywy...

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2012-09-08 15:48:28

SaYaN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

To mogło być spowodowana bakteria nitrosomonas, jeżeli tak jak mój przedmówca napisał włosy są rude to fałszywy alarm i nazywa się Jakub, jeżeli czarne to może to być początek choroby parkinsona w narządach erotycznych i w okolicy golonki. Jest jednak rada wystarczy wjebać się do mikrofalówki na 4 zdrowaśki. Jeżeli nie pomoże proszę pilnie skonsultować się z weterynarzem lub nauczycielem wf, oraz napisać na forum czy guz się rozrasta.

Offline

 

#7 2012-09-09 22:34:18

kopytko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

hejćq to znofu ja heh xd ;D ;* sluchajcie wyczulem cos pod kolanem tak jakby guz stwierdzam fakt ze to ropa ale nie ta naftowa bo tam przeciez ziemi nie ma hehiuih ale zabawne . ;D i ten no tam ten guz sobie stoi tzn siedzi we mnie i pewnie sie zywi sie mna jak tasiemiec niepospolity rozumiecie. ropa pewnie jest koloru takiego jak na cpnie co leje do diesla auta takiego swojego rozumiecie i ten co mam robic? spuscic rope i zalaz do baku samochodu czy sfermentowac go przerobic na gaz i spalic? bolec boli od skali 10 do 1. prosze o pomoc

Offline

 

#8 2012-09-09 23:00:33

SaYaN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

Kupe na klatke schodowa, wpierdalac miód z euktaliptusa spac w nogach i wąchac piety odbytem, oraz jebnac sie czołem w okolicach okreznicy. next

Offline

 

#9 2012-09-10 21:04:03

kopytko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako

hehihihihehehehehhi to znofu ja wash hory czlowiek. :d pod paznokciem mam cos czarnego, mysle ze to grzyb ala podgrzybek, nie wiem co on tam robi, myc sie myje regularnie co miesionc, czasami co 2 miesionce azlezy jak sie spoce heh, a wienc co to jest? rozrasta mis ie coraz wyzej, stwierdzam ze idzie dalej to cos, zeskrobac wiertarkom nie moge, pilnik nie pomaga, kupe na klate walnalem sobie i nadal nie pomaga. czuje ze umieram psychicznie, fuzycznie jeszcze moze byc. ciagle zadaje pytania typu ,,co ja tu robie, gdzie ja sie ucze" pomuszcie chlopcy poniewash nie wierze lekarzom bo to chuje tempe leniwe tylko by kase ciagneli skurwysyny patafiany za 5 groszy chociash kuba tyle nie jest wart. rozumiecie moj bol istnieta, to co przezywam w srodku. grzyb jest koloru czarnego, czarny jak ten kolor czarny rozumiecie, po prostu. czy wlozenie wozdzia w gniazdko pomoze? nie wiem czy tam nie panuja za duze napiencia we know. doradcie heh

Offline

 
  • Index
  •  » Random shit
  •  » Porady sercowe, seksulogiczne oraz jak wyjebac przychodnia w kako
Paweł lubi ssanie na śniadanie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbrotsbykander.pun.pl www.animalworld.pun.pl www.ak44.pun.pl www.amangarij.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl